PureTech, BlueHDi, HYbrid4, i-Cockpit, Peugeot Connect SOS: iepazīstiet Peugeot tehnoloģijas, kas izstrādātas, lai nodrošinātu iespējami izsmalcinātāko braukšanas pieredzi.

 

INOVĀCIJAS UN TEHNOLOĢIJAS

Braukšana ar Peugeot ir tik instinktīva, ka Jūs kļūstat viens vesels ar apkārtējo pasauli. Laipni lūgti unikālajā augsto tehnoloģiju Peugeot i-Cockpit® vadības kabīnē, padarot Peugeot vadītāja nodalījumu vispirms par veselu pasauli. Atpūtiniet rokas uz kompaktās stūres un piedzīvojiet unikālu sajūtu, ka turat ceļu savos pirkstos. Viss, kas jums jāzina, ērti atrodas Jūsu redzeslaukā un ir attēlots uz digitālā “head-up” displeja acu augstumā. Jums vairs nekad nav jānolaiž acis no ceļa. Lielais skārienekrāns un vairākas pieslēgtas ierīces ir ērti aizsniedzamā attālumā, lai nodrošinātu Jums intuitīvu un drošu braukšanas pieredzi. Turklāt PureTech vai BlueHDi dzinēji piedāvā augstākā līmeņa manevrējamību un efektivitāti. Ikviena Jūsu Peugeot detaļa ir izstrādāta tā, lai atmodinātu Jūsu sajūtas.

 

#UNBORINGTHEFUTURE

Garlaicība pilnīgi noteikti nav daļa no PEUGEOT DNS, jo autonoms nenozīmē monotons un enerģijas pāreja neizdzēsīs 120 gadus no autobūves vēstures, tādēļ PEUGEOT atklāj e-LEGEND KONCEPCIJU.

E-LEGEND

 

„PLUG-IN” TEHNOLOĢIJAS HIBRĪDS

Šis jaunais piedāvājums papildina esošos PEUGEOT 3008 un jauno PEUGEOT 508 un 508 SW dzinējus. HYBRID dzinējs un HYBRID4 dzinējs (4 riteņu piedziņa) ir uzstādīts attiecīgi jaunajam PEUGEOT 508 un PEUGEOT 3008 modelim.

PLUG-IN HYBRID

 

PEUGEOT ELEKTROMOBIĻI

Pāreja uz nulles oglekļa izmešiem ar Peugeot elektromobiļiem. Mūsu elektromobiļu klāsts var atbilst visām jūsu vajadzībām: ultra kompakts pilsētas automobilis, ģimenes 5 vietīgs automobilis, funkcionāls komerctransportlīdzeklis utt. 

ELEKTROMOBIĻI AUTONOMIJA

 

PEUGEOT I-COCKPIT®

PEUGEOT i-Cockpit® pilnībā pārveido Jūsu braukšanas pieredzi. Šis ergonomiskais un stilīgais vadītāja nodalījums ir aprīkots ar kompaktu stūri, kombinētu “head-up” displeju acu augstumā un lielu skārienekrānu, nodrošinot vadītāju ar intuitīvu piekļuvi visām vadības ierīcēm intensīvai sensorai pieredzei.

PEUGEOT I-COCKPIT®

 

BRAUKŠANAS PIEREDZE

Atrodoties savā Peugeot, Jūs varat intuitīvi izmantot augstākā tehniskā līmeņa tehnoloģijas, kas ir īpaši izstrādātas, lai vairotu Jūsu braukšanas prieku. Uzlabojiet savas automašīnas saķeri ar ceļu un vadāmību un jūtieties droši uz ceļa, izbaudiet braukšanas uzsākšanu un manevrus pret kalnu bez satraukuma, piedzīvojiet vienkāršu automobiļa novietošanu stāvvietā utt. Peugeot demonstrē veselu virkni inovāciju, lai jums nodrošinātu maksimālu braukšanas pieredzi.

UZZINĀT VAIRĀK

 

EFEKTIVITĀTE

Peugeot automašīnas ir aprīkotas ar PureTech vai BlueHDi dzinēju, apvienojot augstu veiktspēju ar zemu izmešu līmeni. Iepazīstiet EAT6 (Efficient Automatic Transmission 6-Speed – efektīva automātiskā 6 pakāpju transmisija) automātisko pārnesumkārbu, kas izstrādāta, lai padarītu optimālu degvielas patēriņu un uzlabotu Jūsu braukšanas pieredzi.

UZZINĀT VAIRĀK

 

VEIKTSPĒJA

Peugeot ir cieši sadarbojies ar PEUGEOT SPORT komandām, lai laistu klajā veselu jaunu modeļu klāstu, kas apveltīti ar spēcīgām dizaina īpašībām un kas ir ideāli piemēroti tiem, kas meklē sportiskas un dinamiskas sajūtas. Lai atraisītu Jūsu sajūtas, Peugeot GT un R modeļos ir ekskluzīvā veidā apvienota veiktspēja un dizains.

UZZINĀT VAIRĀK

 

SAVIENOJAMĪBA

Iepazīstieties ar pašām jaunākajām Peugeot izstrādātajām tehnikas līmeņa funkcijām un lietojumprogrammām, kas nevainojami iekļaujas Jūsu braukšanas pieredzē, lai vairotu to sniegto prieku un drošību. Šie pieslēgtie brīvā laika pavadīšanas, informācijas vai drošības palīgrīki atbilst ikvienai Jūsu vajadzībai, lai Jūsu braucieni būtu individuāli pielāgotāki.

 

Darbvirsmas versija