PEUGEOT JAUNĀ SEJA

Atbrīvojieties no stereotipiem un izbaudiet katru mirkli pie jaunā PEUGEOT 308 SW stūres!
Ļaujiet sev iedvesmoties no tā izteiksmīgā nekonformistiskai stila un jaunajām tehnoloģijām.
Ar PEUGEOT apņemšanos Power of Choice dodiet sev brīvību izvēlēties jauno PEUGEOT 308 SW universāli, kas aprīkots ar efektīvu benzīna, dīzeļa vai uzlādējama hibrīda dzinēju.

 

DIZAINS

IZTEIKSMĪGS UNIVERSĀLIS, NEVIENA IETEKMĒTS

Jaunā PEUGEOT 308 SW universāla modeļi ir aprīkoti ar zīmola jauno emblēmu, kas izvietota jaunās vertikālās radiatora restes centrā, savukārt jaunā PEUGEOT 308 SW īpašība ir spēks, ko savukārt pastiprina pagarināts motora pārsegs un aizmugures vējstikls.

Drosmīgās proporcijas, izteiksmīgais stils un neatkārtojamais dizains atklāj pārliecinošu un unikālu personību, izaicinot stereotipus, bet nezaudējot praktiskumu un modularitāti.
Tā kompaktā uzbūve izceļas ar gludu siluetu, ko uzsver eleganti izliekti hromēti gaismas elementi, izsmalcināts gaismas paraksts un zīmola jaunā lauvas emblēma.

ELEGANTI LUKTURI

Jaunais 308 SW kompaktais universālis, kas aprīkots ar zīmola jauno pārveidoto gaismas parakstu un izsmalcinātām lampu vienībām, izceļas ar Full LED lukturiem, ieskaitot PEUGEOT Matrix LED tehnoloģiju, kas jo īpaši atvieglo braukšanu diennakts tumšajā laikā. Ilkņiem līdzīgie dienas gaitas lukturi uz priekšējā bufera ir smalki veidoti un izceļ jūsu jaunā PEUGEOT 308 SW eleganto izskatu.

 

PROFILS UN IZMĒRI

Jaunā PEUGEOT 308 SW kompaktā universāla atlētiskais un izcilais profils ir aerodinamisku līniju veidots, bet skats no aizmugures liek nojaust par tā lielo bagāžas nodalījumu. Brīvroku režīmā vadāms bagāžas nodalījuma aizvirtnis ļauj ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bufera atvērt un aizvērt bagāžas nodalījuma aizvirtni ērtākai piekļuvei. Stilīgie un spīdīgi melnie jumta reliņi eleganti uzsver virsbūves stila kopējo izskatu.
 

STIKLA JUMTS

Lai katrs brauciens būtu kā ceļojums, jaunais PEUGEOT 308 SW universālis ir aprīkots ar stikla jumtu, kas ļauj maksimāli piepildīt salonu ar gaismu.

 

 

JAUNĀ PEUGEOT EMBLĒMA

Pateicoties mūsdienīgam un harizmātiska izskata siluetam, jaunā melnā / sudraba emblēma, ko rotā zīmola ikoniskā lauvas galva, ir izvietota uz radiatora režģa, priekšējiem spārniem un aizmugurējā daļā. Tas uzsver vēlmi pēc kvalitātes un laicīguma, vienlaikus apliecinot zīmola 210 gadu ilgo vēsturi un radošumu, sniedzot klientiem arvien augstākas klases braukšanas komfortu.

 

AIZMUGURĒ

Jaunā PEUGEOT 308 SW universāla tehnoloģisko un moderno raksturu papildina aizmugurējo lukturu 3D Full LED gaismas paraksts ar īpašu 3D nagu formas izskatu. Pilnībā integrēti, tie veido muskuļotu un spēcīga izskata aizmuguri, bet tā aerodinamiku veicina pazeminātā jumta līnija un uzlabotās riteņu arkas. Plašs vieglmetāla disku klāsts un aprīkots ar A un A+ klases riepām, kas izvēlētas to efektivitātes un veiktspējas dēļ, apstiprina jaunā PEUGEOT 308 SW universāla sportisko raksturu.
 

 

VADĪTĀJA POZĪCIJA

TEHNOLOĢIJAS INTUITĪVAI UN NEATKĀRTOJAMAI PIEREDZEI SALONĀ

Pārvaldiet jauno, lietotājam draudzīgo, intuitīvo un īpaši savienoto PEUGEOT i-Cockpit®!
Šī zīmola galvenā iezīme attiecībā uz drošību un sajūtām salonā ir pilnībā pārveidota, lai piedāvātu vadītājam un visiem pasažieriem uzlabotu ergonomiku, dizainu un jaunāko tehnoloģiju jomā.

Piedāvājot jaunu kompaktu, īpaši manevrējamu apsildāmu stūri, digitālu priekšējo displeju un centrālo skārienekrānu, kas aprīkots ar novatorisko jauno PEUGEOT i-Connect informācijas un izklaides sistēmu, ikvienam piedāvā unikālu pieredzi salonā, kas pielāgojams pēc katra vadītāja interesēm un vēlmēm.

PĀRDOMĀTA SAVIENOJAMĪBA

Īsts jaunums savienojamībai salonā – jaunais 10” HD kapacitatīvais skārienekrāns aprīkots ar jauno PEUGEOT i-Connect informācijas un izklaides tehnoloģiju un nodrošina patiesi personalizētu pieredzi, pateicoties:

 • viedtālrunim līdzīgai lietotāja saskarnei
 • vairāku logu displejam
 • profila pārvaldībai
 • bezvadu MirrorScreen® funkcijai
 • caur Bluetooth® vienlaikus savienotiem līdz 2 viedtālruņiem
 • katram jaunajam PEUGEOT i-toggle taustiņam ir pielāgojama saīsne uz kādu no biežāk izmantojamām funkcijām

Dodieties izbraucienos bez stresa, pateicoties savienotās navigācijas sistēmai ar balss vadības funkciju, ieskaitot automātisku TomTom® karšu atjaunināšanu un TomTom Services pakalpojumu klāstu, kas informēs par satiksmi reāllaikā un brīdinās par maršrutā esošajām bīstamajām zonām.

MĒRINSTRUMENTU PANELIS ACU AUGSTUMĀ

Vadītāja acu augstumā esošajā 10" digitālajā ekrānā tiek attēlota visa vadītāja vajadzībām būtiskākā informācija par braukšanu, un tā tiek parādīta viegli sasniedzamā vietā, nenovēršot acis no ceļa. Jaunais, īpaši manevrējamais kompaktais stūres rats ir aprīkots ar nepieciešamākajām vadības ierīcēm, lai mainītu displeja un centrālā ekrāna saturu.

GT aprīkojuma versijā 3D digitālais displejs piešķir prioritāti svarīgākajai informācijai, un, lai uzlabotu tās nolasāmību, tā tiek rādīta priekšplānā kā hologramma.

JAUNA CENTRĀLĀ KONSOLE

Jaunā centrālā konsole ar gludu un lietotājam draudzīgu dizainu ietver jaunu EAT8 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kā arī jaunu, efektīvāku un kompaktāku gaisa kondicionēšanas sistēmu.

Visas automašīnas dinamiskās vadības ierīces ir novietotas tā, lai tā būtu viegli sasniedzamas no vadītāja sēdpozīcijas.
Bez redzamas pārnesumu sviras konsole piedāvā vairāk vietas, kā arī īpašu zonu viedtālruņa bezvadu uzlādei.

SĒDVIETU KOMFORTS

Jaunais PEUGEOT 308 SW, kas tagad ir garāks un zemāks, ir gudri pilnveidots, lai visiem pasažieriem piedāvātu labāko kompromisu starp praktiskumu un plašu salona telpu.

Ērti sēžot AGR marķētajos apsildāmajos un ar masāžas funkciju aprīkotajos priekšējos sēdekļos, izbaudiet salona apdares materiālu kvalitāti un to skaistumu, piemēram, modernizētu audumu, Alcantara® apdari, reljefa ādu vai krāsainu Nappa ādu.

VAIRĀK LABSAJŪTAS

Elpojiet, jūtiet, izbaudiet...

Nodrošiniet lielisku gaisa kvalitāti salonā un tā filtrēšanu pateicoties Clean Cabin sistēmai.
Atkarībā no jūsu vēlmēm un noskaņojuma, izvēlieties kādu no 8 noskaņojuma apgaismojuma iespējām.

Visbeidzot, baudiet augstas klases Focal® Hi-Fi skaņas sistēmas kvalitāti, kas aprīkota ar 10 skaļruņiem, jaunu 12 kanālu pastiprinātāju un ARKAMYS digitālo skaņas apstrādi, lai baudītu tīru un izsmalcinātu skaņu.

 

IESPĒJA IZVĒLĒTIES

IDEĀLI PIEMĒROTS

Ļaujiet sevi savaldzināt jaunajam PEUGEOT 308 SW un dodiet brīvību izvēlēties sev piemērotu dzinēju:

ar uzlādējamā hibrīda modeli izbaudiet brīvību braukt, kur vien vēlaties, tostarp ierobežotas satiksmes zonās;

izvēloties no jaudīgajiem un efektīvajiem benzīna vai dīzeļdzinējiem, kas atbilst EURO6 prasībām un ir aprīkoti ar Stop&Start funkciju.

 

TEHNOLOĢIJAS

BRAUKŠANAS PRIEKS, VAIRĀK NEKĀ JEBKAD

Izbaudiet vadāmību, vieglumu un prieku, braucot pie jaunā PEUGEOT 308 SW kompaktā universāla stūres!
Ļaujieties vadībai un daļēji autonomai braukšanai, pateicoties adaptīvās kruīza kontroles sistēmai* ar Stop&Go funkciju un aktīvās joslas uzturēšanas palīgsistēmai.

Lai uzlabotu Jūsu drošību un komfortu, zīmols izmanto lielu skaitu jaunākās paaudzes braukšanas atbalsta sistēmu, t.sk. jaunākās no tām:
jaunu augstas izšķirtspējas atpakaļskata kameru ar 180° skatu
360° skata sistēmu ar 4 kamerām automašīnas novietošanai stāvvietā
tālās distances „aklo“ zonu uzraudzības sistēmu

 

BRAUKŠANAS REŽĪMA IZVĒLE

Lai saglabātu PEUGEOT 308 SW hibrīda akumulatora darbības laiku un vēl vairāk personalizētu braukšanu, izvēlieties no 3 pieejamajiem braukšanas režīmiem, kas atbilst tieši Jūsu braucienam vai vēlmēm:
 

 • Electric – ļauj 100% elektriskā režīmā nobraukt līdz pat 135 km/h;
 • Hybrid – elektriskā un iekšdedzes dzinēja kombinācija, lai optimizētu enerģijas izmantošanu;
 • Sport – maksimāli dinamiskai veiktspējai, izmantojot visu pieejamo iekšdedzes un elektriskā dzinēja jaudu.

REĢENERATĪVA BREMZĒŠANA

Jaunā PEUGEOT 308 SW hibrīda reģeneratīvā bremžu sistēma ļauj atjaunot pieejamo enerģiju bremzēšanas un palēnināšanās fāzēs, kad atlaidīsiet akcelerācijas pedāli.

Šī darbība ļauj vadītājam veikt akumulatora uzlādi un palielināt automašīnas elektrisko autonomiju.
Bremžu funkciju var aktivizēt no vadības ierīces, kas atrodas vadītāja pusē uz centrālās konsoles, lai ļautu automašīnai palēnināties, nenospiežot bremžu pedāli. Veicot bremzēšanu tikai ar dzinēju, jūs veicināt akumulatora uzlādi.

LITIJA-JONA AKUMULATORS (240-400 V)

Akumulatora autonomija 100% elektriskā režīmā ļauj nobraukt līdz 60 km (WLTP):

 • tā jauda ir 12,4 kWh;
 • augstsprieguma akumulators ir novietots zem aizmugurējiem sēdekļiem, tādējādi neietekmējot salona un bagāžas nodalījuma lietderīgo tilpumu;
 • funkcija “e-SAVE” ļauj vadītājam rezervēt elektroenerģijas rezervi, ko vēlāk varēs izmantot brauciena laikā. Šī funkcija ir noderīga, lai piekļūtu ierobežotas satiksmes zonām pilsētās.

Akumulators garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.

 

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA DZINĒJI

Hibrīda 225 ZS e-EAT8 dzinējs apvieno:
180 ZS PureTech dzinēju (132 kW)
81 kW elektrodzinēju
e-EAT8 – 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu

Hibrīda 180 ZS e-EAT8 dzinējs apvieno:
150 ZS PureTech dzinēju (110 kW)
81 kW elektrodzinēju
e-EAT8 – 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu

12,4 kWh akumulators nodrošina 100% elektrisku braukšanas autonomiju līdz 60 km WLTP.

AUTONOMIJA UN UZLĀDES LAIKS

Jaunā PEUGEOT 308 SW hibrīda litija jonu akumulatora darbības laiks ļauj elektriskajā režīmā nobraukt līdz 60 km, saskaņā ar WLTP sertifikācijas protokolu.

Paredzētie PEUGEOT 308 SW HIBRĪDA pilnas uzlādes laiki:
1 h 55 min pie WallBox (32 A) 7,4 kW
3 h 50 min pie paātrinātai uzlādei pielāgotās kontaktligzdas (16 A)
7 h 5 min pie sadzīves kontaktligzdas (8 A)

IEKŠDEDZES DZINĒJI

Trīs 3-cilindru benzīna dzinēji ar 1,2 litru darba tilpumu:
PureTech 110 ZS Stop&Start 6-pakāpju manuālā pārnesumkārba;
PureTech 130 ZS Stop&Start 6-pakāpju manuālā pārnesumkārba;
PureTech 130 ZS Stop&Start EAT8.

Divi 4-cilindru dīzeļdzinēji ar 1,5 litru darba tilpumu:
BlueHdi 130 ZS Stop&Start 6-pakāpju manuālā pārnesumkārba;
BlueHdi 130 ZS Stop&Start EAT8

Šie jaunākās paaudzes zemo CO₂ izmešu EURO6 benzīna un dīzeļdzinēji, kas aprīkoti ar Stop&Start sistēmu, nodrošina degvielas ekonomiju, vadīšanas prieku un augstākā līmeņa veiktspēju.

 

JAUNĀ PEUGEOT 308 SW VIRSBŪVES IZMĒRI
Garums: 4,636 mm
Platums: 1,852 mm
Augstums: 1,442 mm

 

 

 

JAUNĀ PEUGEOT 308 SW SALONA IZMĒRI

Priekšpuse (1. rinda)
Platība elkoņu līmenī: 1,443 mm
14° krūšu līmenī: 891 mm

Aizmugure (2. rinda)
Platība elkoņu līmenī: 1,414 mm
Platība ceļu līmenī: 129 mm

JAUNĀ PEUGEOT 308 SW BAGĀŽAS NODALĪJUMA IZMĒRI
608 l ar nenolaistiem aizmugurējās rindas sēdekļiem
līdz pat 1,634 l ar nolaistiem aizmugurējās rindas sēdekļiem
uzlādējamam hibrīdam dēļ akumulatora izvietojuma bagāžas nodalījuma telpas samazinājums = - 60 l

 

 

Darbvirsmas versija