AMORTIZATORI
 

Lai nodrošinātu Jūsu automašīnas drošību, tās amortizatoriem ir jābūt labā darba kārtībā. Pakāpenisku nolietojumu dažreiz ir grūti pamanīt. Jūs pielāgojat savu braukšanu, to pat neapzinoties. Tas ietekmē Jūsu komfortu un drošību.

AMORTIZATORI TEHNISKĀS PĀRBAUDES TESTĀ

Kopš 2008. gada 1. janvāra, konstatējot eļļas noplūdi, atkārtots tests ir obligāts. Lai izvairītos no šīm neērtībām, lieciet pārbaudīt amortizatorus PEUGEOT speciālistiem.

APMEKLĒJUMA PIEPRASĪJUMS


ORIĢINĀLĀS PEUGEOT DETAĻAS
RAŽOTĀJA KVALITĀTES PRASĪBA

Oriģinālās rezerves daļas atbilst tiem pašiem standartiem un testēšanas specifikācijām, kādām atbilst detaļas, kas uzstādītas Jūsu automašīnai, tai izbraucot no rūpnīcas. Peugeot oriģinālās detaļas izmanto pareizos augstas kvalitātes materiālus. Tās saglabā Jūsu automašīnu uzticamu un drošu ilgāku laiku. Tās garantē, ka Jūsu PEUGEOT ir uzstādītas tikai augstākās kvalitātes detaļas.

 

ORIĢINĀLĀS PEUGEOT DETAĻAS

 

ORIĢINĀLĀS PEUGEOT DETAĻAS

Katra Peugeot oriģinālā rezerves daļa ir izveidota, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Tiek izmantoti tikai ļoti kvalitatīvi materiāli, kuru īpašības tiek stingri pārbaudītas visa ražošanas procesa laikā.

KVALITĀTE

Uzticot PEUGEOT pārstāvniecību tīklam pārbaužu un remontdarbu veikšanu, Jūs varat izbaudīt virkni priekšrocību. Plāniem ir noteiktas konkurētspējīgas cenas, un pārbaudes un remontdarbus veic PEUGEOT speciālisti.

 

NEKĀDU NEVAJADZĪGU IZMAKSU

PEUGEOT tehniķi veic nepieciešamos remontdarbus un katru no tiem Jums izskaidro. Tā ir precīza, profesionāla atbalsta garantija no mūsu PEUGEOT pārstāvniecību tīkla speciālistiem.

 

Darbvirsmas versija