JAUNAIS PEUGEOT 508
VALDZINĀJUMS, KAS DZIMIS BRAUKŠANAI

Premium klases sedans. Jaunais PEUGEOT 508 ar savu jauno, novatorisko priekšējo daļu, sportiski zemo stāju un tālredzīgo braukšanas pozīciju piedāvā vēl nebijušu braukšanas pieredzi. Esiet gatavs izdzīvot intensīvākas braukšanas emocijas neatkarīgi no tā, vai izvēlaties uzlādējamā hibrīda, benzīna vai dīzeļdzinēja versiju!

 

UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

 • 100% elektriskā autonomija: līdz 64 km
 • Uzlādes laiks: 1h 40min
 • Kombinētais patēriņš: 1,1 l/100 km
 • Kombinētās CO₂ emisijas: 25 g/km
 • Jauda: PLUG-IN HYBRID 225 ZS e-EAT8 (165 kW)

 

BENZĪNS

 • Kombinētais degvielas patēriņš: 5,8L/100km
 • Kombinētās CO2 emisijas: no 131g/km
 • Jauda: PURETECH 130 EAT8 (96kW)

 

RADIKĀLI PIEVILCĪGS

Jauns logotips. Unikālais PEUGEOT Matrix LED priekšējo lukturu gaismu un Full LED aizmugurējo lukturu gaismu paraksts 3 nagu formā. Tā zemais, kupejas iedvesmotais siluets un unikālais priekšpuses dizains to padara atšķirīgu. Jaunais 508 ir nākotnes PEUGEOT.

 

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA EMOCIJAS

Ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām jaunais PEUGEOT 508 rada braukšanas sajūtas, kas pieejamas tikai augstākās klases sedaniem.

PEUGEOT i-COCKPIT®

ADAPTĪVĀ PIEKARE

NIGHT VISION SISTĒMA

SĒDEKĻI AR MASĀŽAS FUNKCIJU

 

PEUGEOT i-COCKPIT®

Ieņemiet savu vietu pie PEUGEOT i-Cockpit® vadības ierīcēm ar tā kompakto stūri, konfigurējamu digitālo displeju acu augstumā, 10 collu HD skārienekrānu un elegantajiem klavieru taustiņiem.

Izmantojot bezvadu Mirror Screen tehnoloģiju, saderīgās viedtālruņa lietotnes tiek parādītas tieši ekrānā.

 

ADAPTĪVĀ PIEKARE

Jaunais PEUGEOT 508 izmanto progresīvo tehnoloģiju attīstību. Šim jaunās paaudzes sedanam piemīt precīza vadāmība, augstākā līmeņa braukšanas komforts un izcila noturība uz ceļa, ko pastiprina adaptīvā piekare ar 3 tās režīmiem: Normal, Comfort un Sport. Šis jaunās paaudzes sedans uzlabo braukšanas emocijas.

 

NIGHT VISION SYSTEM

Pateicoties jaunā PEUGEOT 508 sedana Night Vision sistēmas infrasarkanajai kamerai, brauciet pilnīgi droši. Šī sistēma nosaka gājēju vai dzīvnieku klātbūtni automašīnas priekšā. Pēc tam attēls tiek parādīts i-Cockpit® digitālajā displejā acu augstumā kopā ar brīdinājuma signālu.

 

SĒDEKĻI AR MASĀŽAS FUNKCIJU

Jaunā PEUGEOT 508 sēdekļus rotā moderna auduma vai ādas apdare. PEUGEOT piedāvā aptverošus AGR sertificētus, elektriski pielāgojamus sēdekļus ar apsildes un daudzpunktu masāžas funkciju nepārspējamam komfortam.

 

TIKAI UN VIENĪGI IZCILĪBA

Materiālu izvēle, dizains, dzinēji, savienojamība... Jaunajā PEUGEOT 508 ir iekļauti visi zīmola tehnoloģiskie jauninājumi sportiskuma, elegances un inovācijas ziņā.

 

LĪNIJU TĪRĪBA

Jaunais PEUGEOT 508 ietver sevī bezkompromisa dizaina būtību. Tas ir augstākās klases sedans, kas apvieno tīras virsbūves līnijas ar elegantām bezrāmju durvīm, demonstrējot prasmīgi sabalansētas proporcijas un pārdomāti izstrādātas detaļas. Jaunie 18 collu EPHERRA diski piešķir eleganci un uzsver tā aerodinamiku.

 

EFEKTIVITĀTE

Pilnīgi jaunais, augstākās klases PEUGEOT 508 sedans ir aprīkots ar PLUG-IN HYBRID 180 ZS e-EAT8 dzinēju.

Ar ievērojamu efektivitāti, nulles CO₂ emisijām un samazinātām uzturēšanas izmaksām izbaudiet 100% elektriskās braukšanas prieku un piekļuvi ierobežotas satiksmes zonām.

 

NEVAINOJAMA SAVIENOJAMĪBA

Jaunais PEUGEOT 508 piedāvā jauno PEUGEOT i-Connect® Advanced informācijas un izklaides sistēmu.

Izbaudiet tā centrālo 10 collu HD skārienekrānu ar vairāku logu funkcionalitāti, kā arī logrīkiem un īsceļiem.

Ļaujiet viedtālrunim uzlādēties zem vidus konsoles un brauciet pilnīgā sirdsmierā, izmantojot savienoto 3D navigāciju un balss atpazīšanu.

 

IZMĒRI

PEUGEOT 508 VIRSBŪVES IZMĒRI

Augstākās klases sedans no jebkura leņķa.

 • Garums: 4750 mm
 • Platums: 1859 mm
 • Augstums: 1403 mm

 

PEUGEOT 508 SALONA IZMĒRI

Jaunajā PEUGEOT 508 uzlādējamā hibrīdā Jūs sajutīsiet augstākās klases sedana komfortu un plašumu.

Priekšā (1. rinda)

 • Platums elkoņu līmenī: 1455 mm
 • Augstums: 881 mm

Aizmugurē (2. rinda)

 • Platums elkoņu līmenī: 1413 mm
 • Vieta kājām: 250 mm

 

PEUGEOT 508 BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Jaunajā PEUGEOT 508 pateicoties īpaši platajai bagāžas nodalījuma durvju atvēršanai, bagāžas nodalījums piedāvā lielu ietilpību un priekšzīmīgu praktiskumu.

Pārvēršot 487 l par 1537 l ar nolaistiem aizmugurējiem sēdekļiem.

 

Darbvirsmas versija