SĪKĀK PAR MIRROR SCREEN
Saglabājiet savienojumu un brauciet droši

Ar Mirror Screen turiet savas iecienītākās lietojumprogrammas pa rokai visas dienas garumā, pat braucot ar automašīnu!
Ar Mirror Screen jūsu automašīnas skārienekrāns parāda jūsu lietotnes tāpat, kā jūsu tālrunis.
Tādējādi jūsu lietotnes ir pārskatāmākas nekā jūsu oriģinālajā ekrānā un jums ļauj ar tām darboties droši, izmantojot balss vai pirkstu vadības ierīces: atskaņojiet interneta radio vai nodiktējiet īsziņu (vai lieciet kādu jums nolasīt priekšā), nenovēršot acis no ceļa!

 

DROŠA MIRROR SCREEN LIETOŠANA


Ja izmantojat iPhone, Apple CarPlay™ ir intuitīvs veids, kā veikt zvanus, izmantot kartes, klausīties mūziku un pārbaudīt ziņojumu, izmantojot balsi vai pirkstu. Nenovēršot acis no ceļa, aktivizējiet Siri balss atpazīšanas sistēmu savas automašīnas skārienekrānā vai paturot nospiestu balss vadības pogu zem stūres. Siri jums ļaus piekļūt kontaktinformācijai, veikt zvanus un noklausīties vai nodiktēt ziņojumus, pat nepaskatoties uz savu iPhone. Pateicoties Maps lietotnes vienkāršībai, Apple CarPlay jums sniedz norādījumus jūsu braucienu laikā, ņemot vērā satiksmes apstākļus un paziņojot jums ierašanās laiku. Jūs varat arī nodiktēt galamērķa adresi Siri sistēmai. Ar Apple CarPlay jūs varat braucot izmantot arī dažas audio lietotnes, piemēram, Spotify un Stitcher.

 


Lai izmantotu Android Auto™, jums ir jābūt automašīnai vai arī pēc iegādes uzstādītam automašīnas radio, kas ir saderīgs ar Android Auto™, un tālrunim, kas darbojas ar Android 5.0 (Lollipop) vai jaunāku versiju. Vispirms lejupielādējiet Android Auto lietotni savā viedtālrunī no Google Play veikala. Kad izveidojat sava Android tālruņa savienojumu ar saderīgu automašīnu vai automašīnas radio, jūsu lietojumprogrammas parādīsies automašīnas ekrānā, izmantojot Android Auto™. Lai uzzinātu vairāk par Android Auto™ saderību, apmeklējiet vietni support.google.com/androidauto. Pietiek vien ar dažiem vārdiem. Kontrolējiet visu ātri un viegli, izmantojot savu balsi ar uzlaboto balss tehnoloģiju (nepieciešams interneta savienojums). Veiciet zvanus un sūtiet vai saņemiet ziņojumus, paturot savas rokas uz stūres. Ļaujiet Google Maps™ jūs vadīt. Pateicoties tādām funkcijām kā pagrieziena pēc pagrieziena balss navigācijai, informācijai par satiksmes apstākļiem un ielas virziena bultiņām, jūs sasniegsiet savu galamērķi ļoti viegli.

 


MirrorLink® jums ļauj izmantot jūsu viedtālrunī* instalētās lietojumprogrammas** viegli un droši savas automašīnas ekrānā, izmantojot saskarni, kas izstrādāta izmantošanai braukšanas laikā: navigācija, autovadīšanas palīgsistēmas, mūzika, tālrunis utt. Lietotnes darbojas jūsu viedtālrunī, bet tiek parādītas jūsu automašīnas ekrānā, un jūs dzirdat skaņas jūsu automašīnā iebūvētajā audio sistēmā. Tādējādi jūs varat piekļūt veselai virknei lietojumprogrammu, ko jūs izmantojat katru dienu, formātā, kas izstrādāts lietošanai braukšanas laikā, lai jūs varētu ar tām darboties daudz drošāk.

 


AR MIRROR SCREEN SADERĪGĀS IERĪCES


Apple CarPlay ™

(Nepieciešami viedtālruņi ar iOS 9.0+)

 • iPhone 5
 • iPhone 5c
 • iPhone 5+
 • iPhone 5s
 • iPhone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6s
 • iPhone 7
 • iPhone 7s
 • iPhone 8
 • iPhone 8s
 • iPhone X

 

Android Auto

(Nepieciešami viedtālruņi ar Android 5.0+)

 

MirrorLink ®

(Nepieciešami viedtālruņi ar Android 4.3+)

 • MirrorLink 1.0

Samsung

Galaxy S3
Galaxy Note 2

(Nepieciešami viedtālruņi ar Android 5.0+)

 • MirrorLink 1.1

Samsung

Galaxy Note 4, Galaxy S5,
Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note 6, 
Galaxy Alpha, A3 2016, A7, S7 and S7 Edge

HTC

HTC One (M9+), 
HTC One (M9), 
HTC One (M8), 
HTC Eye, 
HTC 820.

Sony

Z5 Compact
Z5 Dual
Z5 Premium Dual

 

Darbvirsmas versija