ĻAUJIET SEVI VADĪT

Izgudrojiet no jauna veidu, kā pārvietojaties savā PEUGEOT. Lai autovadīšana būtu vienkāršāka katrā ceļa etapā, PEUGEOT ir integrējis TomTom pakalpojumus savā savienotajā multivides sistēmā.

 

  • Sekojiet savam precīzajam maršrutam 3D kartes displejā atkarībā no Eiropas valsts, kuras satiksmē piedalāties. Jūsu kartes tiek atjauninātas četras reizes gadā visu mūžu, izmantojot USB pārnesi, lai jūs vienmēr būtu uz pareizā ceļa.
  • Jūsu braucieni nekad nav bijuši tik vienkārši kā ar 3D savienoto navigāciju! Ir jāatrod uzpildes stacija? Pieejamas stāvvietas tuvākajā apkārtnē? Vai meklējat noderīgu adresi (restorāns, uzņēmums) vai interešu punktu, ko vēlaties apmeklēt? Tikai pavaicājiet 3D savienotās navigācijas sistēmai! Ar balss atpazīšanu jūs varat skaļā balsī vaicāt pēc tā, ko meklējat, vienlaikus paturot rokas uz stūres. 

 

MIRROR SCREEN: JŪSU VIEDTĀLRUŅA SPOGUĻOŠANA

Ar Mirror Screen funkciju jūs varat izbaudīt jebkuru no sava viedtālruņa lietojumprogrammām, kuras ir saderīgas ar Android Auto, Apple Carplay™ vai MirrorLink®, tieši jūsu PEUGEOT skārienekrānā.

 

VAIRĀK

INOVĀCIJAS UN TEHNOLOĢIJAS

Darbvirsmas versija