Izmantojiet Peugeot Assistance, ja ar automobili nav iespējams turpināt ceļu (bojājums vai negadījums). Jums tiek segta automobiļa vilkšana vai remonts, lai jūs varētu turpināt savu braucienu, pat pie jums. Visi Peugeot automobiļi var izmantot Peugeot palīdzību uz mūžu (i: ar nosacījumu, ka jūsu automobiļa apkope tiek veikta katru gadu ražotāja pārstāvniecību tīklā).

 

PEUGEOT ASSISTANCE
Latvija bezmaksas numuru 8000 4008

Latvija bezmaksas numuru 8000 4008
Zvani uz ārzemēm +371 6756 9024

Ar Peugeot Assistance mēs veicam remontdarbības vairākos gadījumos:

  • automobiļa bojājums,
  • negadījums,
  • automobiļa atslēgu nozaudēšana,
  • automobiļa salonā ieslēgtas atslēgas,
  • degvielas kļūda,
  • beigusies enerģija (24h/24, 7d/7)

Peugeot apņemas veikt maksimāli daudz, lai šādās situācijās jums palīdzētu, veicot remontu tieši uz vietas vai organizējot vilkšanu uz tuvāko Peugeot pilnvaroto darbnīcu.

Ja ar automobili nav iespējams braukt visu dienu, jūs varat izmantot mobilitātes risinājumu, lai turpinātu savu braucienu, vai izmitināšanas iespējas.

VISI NOSACIJUMI PAR PEUGEOT ASSISTANCERAŽOTĀJA LĪGUMISKĀS GARANTIJAS NOSACĪJUMI

 

CEĻOJIET BEZ RAIZĒM

Ar Peugeot Assistance ceļojiet pilnīgi mierīgi: jums ir tā pārklājums visā Eiropas Savienībā, kā arī 15 citās valstīs vai teritorijās. Ja ceļojat Francijā, jūs varat atrast gandrīz 2 000 Peugeot darbnīcu, kas ir jūsu rīcībā. Peugeot Assistance garantijas attiecas uz vadītāju, kā arī uz visiem pasažieriem, automobilim, kas iegādāts jauns vai lietots.

 

PALĪDZĪBA NO JŪSU AUTOMOBIĻA

Avārijas, bojājuma vai incidenta gadījumā izmantojiet automātiskā izsaukuma priekšrocības ar ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanas funkciju, kas jums nodrošina ātru un efektīvu rīcību.

Trieciena gadījumā jūsu automobilis automātiski veic ārkārtas zvanu bez jebkādas darbības no jūsu puses. Bojājuma vai incidenta gadījumā jūs varat sazināties ar Peugeot Connect Assistance, izmantojot pogu „Lauva”, kas atrodas uz infopaneļa.

 

MYPEUGEOT APP

Izmantojot MyPeugeot lietojumprogrammu, jūs varat sazināties ar Peugeot Assistance jebkurā brīdī.

Sekojiet tehniskās palīdzības automašīnai līdz pat jūsu atrašanās vietai savā personīgajā vietnē.

 

Darbvirsmas versija