JAUNAIS TRAVELLER

PADARA JŪSU BIZNESU LABĀKU

Ar savu pārliecinošo dizainu, modulāro salonu, savienojamības iespējām un autonomiju līdz pat 350 km (pēc WLTP) jaunais e-Traveller ienesīs Jūsu darba dienā enerģiju un stilu.

 

ELEKTRISKĀS

 • Elektriskā autonomija: līdz 350 km (pēc WLTP)
 • Uzlādes laiks: no 30 līdz 45 min līdz 80% autonomijai
 • Kombinētās CO2 emisijas: 0 g/km
 • Jauda: 100 kW (136 ZS)

DĪZELIS

 • Degvielas patērins: 7,3 L/100 km
 • CO2 emisijas: 192 g/km
 • Dzinēja jauda: 180 hp (132 kW)

 

ELEGANTS UN SAVIENOTS FURGONS:

UZLABOJIET SAVA UZŅĒMUMA TĒLU

GATAVS JEBKURAM DARBAM

Pilsētas taksometrs, maršruta autobuss, komandas auto vai specializētais transportlīdzeklis personām ar īpašām vajadzībām... Izvēlieties sev piemērotāko versiju no piedāvātajām konfigurācijām. Ar 9 sēdvietām un autostāvvietai piemērotu 1,90 m augstumu tas būs Jūsu biznesa uzticamais sabiedrotais.

JŪSU OTRAIS BIROJS

Iekārtojieties! Ar daudzajiem un pārdomāti izvietojamiem uzglabāšanas nodalījumiem, grozāmo rakstāmgaldu, savienoto informācijas un izklaides sistēmu un 2 USB pieslēgvietām, jaunais e-Traveller sniedz Jums izcilu darba vietu.

DARBĪGAI DIENAI

Pateicoties brīvroku režīmā vadāmām sānu slīddurvīm, pasažieru iekāpšana un izkāpšana ir padarīta daudz ērtāka.

Jūs noteikti novērtēsiet arī bagāžas nodalījuma tilpumu, kas sasniedz 4 554 l, un atveramu aizmugurējo stiklu, lai piekļūtu bagāžas nodalījumam, neatverot tā aizvirtni.

ELEKTRISKĀ AUTONOMIJA

Ar autonomiju līdz pat 350 km (pēc WLTP) izbaudiet 100% elektriskās braukšanas prieku: vienmērīgu, klusu braukšanu apvienojumā ar tūlītēju dzinēja veiktspēju un augstu griezes momentu.

 

IZMĒRI

JAUNĀ PEUGEOT E-TRAVELLER VIRSBŪVES IZMĒRI

 • Garums: 4 981 mm (standarta garuma versijā) – 5 331 mm (garajā garuma versijā)
 • Platums (bez atpakaļskata spoguļiem): 1 920 mm
 • Augstums: no 1 890 līdz 1 940 mm

JAUNĀ E-TRAVELER IETILPĪBA

Jaunais e-Traveller ir pieejams 2 garuma versijās ar līdz pat 9 sēdvietām, nodrošinot bagāžas nodalījuma tilpumu līdz 4 554 l un autostāvvietām draudzīgu 1,90 m augstumu.

 

AICINĀJUMS CEĻOT KOPĀ

Atklājiet ceļojumiem paredzētus aprīkojuma komplektus, radot ideālu salona telpu, lai dotos ceļā kopā ar ģimeni vai draugiem!

Komfortu uzlabos virkne tehnoloģiju un funkciju: apsildāmi sēdekļi, saulessargi, planšetdatori priekšējo sēdekļu atzveltnēs un vēl daudz kas cits.

 

INOVĀCIJAS IZCILĪBAI UN EMOCIJĀM

Vadītāja vieta, savienojamība, pieejamība, autovadītāja atbalsta sistēmas... Atklājiet Peugeot e-Traveller piedāvātās inovācijas, kas izstrādātas, lai atvieglotu Jūsu ikdienu!

 

VADĪTĀJA VIETA

SAVIENOJAMĪBA

MODULARITĀTE

AUTONOMIJA

AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

 

 

VADĪTĀJA VIETA

Jaunā e-Traveller salonā izbaudiet paaugstināto braukšanas pozīciju, 10" digitālo mērinstrumentu paneli, kas parāda tikai būtiskāko ar braukšanu saistīto informāciju, autovadītāja atbalsta sistēmas un atlikušās autonomijas rādītāju. Turklāt lielais 10" HD skārienekrāns nodrošina plašas savienojamības iespējas.

 

SAVIENOJAMĪBA

Jaunā informācijas un izklaides sistēma piedāvā plašas savienojamības iespējas, izmantojot vadības ierīces uz stūres un balss atpazīšanas funkciju:

 • bezvadu Mirror Screen funkcija, kas ļauj dublēt viedtālruņa saturu 10" HD skārienekrānā;
 • savienota navigācija TomTom® 3D ar bezvadu atjauninājumiem;
 • bezvadu viedtālruņa lādētājs;
 • 2 USB pieslēgvietas.

 

MODULARITĀTE

No priekšas līdz aizmugurei – jaunais e-Traveller nodrošina komfortu un modularitāti. Tas ir pieejams 2 garumu versijās un vairākās konfigurācijās, kā arī piedāvā līdz pat 9 sēdvietām.

Ar sēdekļu konfigurāciju "aci pret aci" un izvelkamo, bīdāmo galdu Jūsu pasažieriem tiek nodrošināts nepārspējams komforts.

 

AUTONOMIJA

Peugeot e-Traveller elektrodzinējs piedāvā autonomiju līdz pat 350 km (pēc WLTP).

3 reģeneratīvās bremzēšanas līmeņi, izmantojot slēdžus aiz stūres, ļauj uzlādēt akumulatoru ātruma samazinājuma laikā un tādējādi sniedzot iespēju Jums braukt vēl tālāk.

 

AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

Jūsu drošībai jaunais e-Traveller ir aprīkots ar jaunākajām autovadītāja atbalsta sistēmām:

 • joslas noturēšanas sistēma;
 • brīdinājuma sistēma vadītāja uzmanībai (3. līmenis)
 • ātrumu ierobežojošo ceļa zīmju atpazīšanas sistēma.

Divas platleņķa kameras, divi sānu drošības gaisa spilveni un jauna stūre papildina pieejamā aprīkojuma sarakstu.

 

VALDZINĀJUMS

Jaunais Peugeot e-Traveller ar saviem jaunajiem diskiem, unikālo jauno priekšpuses dizainu, jauno gaismas parakstu un priekšējo radiatora resti uzlabo Jūsu uzņēmuma tēlu. Noteikti novērtēsiet arī komfortu, ko sniedz salona sēdekļu materiāli un augstākā līmeņa apdare.

 

Darbvirsmas versija