Pievienojieties jaunam pievilcības reģistram, kas izceļas ar plašumu un drosmi. Būdams apveltīts ar sportisku uzbūvi un 7 vietīgam krosoveram negaidīti plūdenām līnijām, jaunais krosovers PEUGEOT 5008 atjauno savu līniju mūsdienīgumu, ieviešot nākotnes dizaina kodus. Tā bagātīgā PEUGEOT i-Cockpit vadītāja vieta un augstākā līmeņa funkcijas jums piedāvā labākās sajūtas un lielas tūrisma automašīnas sniegumu ceļojumam, kas pārsniedz jūsu gaidas.

 

DIZAINS
BOLD DESIGN*

*Drosmīgs dizains
Paplašiniet savu izpratni par pievilcību. Jaunais 7 vietīgais krosovers PEUGEOT 5008 ar eleganci un briedumu atjauno sava silueta mūsdienīgumu, iezīmējot nevainojamu jaudas un izsmalcinātības līdzsvaru. Lepojoties ar jaunu bezrāmja režģi un būdama apveltīta ar zīmolam raksturīgo gaismas signatūru, tā priekšējā daļa izskatās nevainojami pilnīga, skrulpturāli veidota un atšķirīga ar jaunu buferi ar metālisku pamatni un spīdīgi melnām sānu kausveida uzlikām. Dinamisko un sportisko korpusa dizaina stāju akcentē hroma ieliktnis, kas pagarina priekšējo lukturu līniju līdz aizmugurējam spoilerim, un paaugstina jaunie 19 collu alumīnija diski ar dimanta efektu „San Francisco“, kas tā atlētiskajai muskulatūrai piešķir gala akcentu.

 

AIZMUGURĒJIE LUKTURI

Tā jaunais vertikālais gravētais rūtainais radiatora režģis bez rāmja, kas pagarināts līdz smalko spārniņu galiem, parāda pilnīgo priekšējo daļu visā tās plūdenumā un nepārtrauktībā


 

PANORĀMAS TIPA JUMTA LŪKA

„Black diamond“ jumts, kas papildināts ar alumīnija jumta stieņiem, pastiprina tā silueta spēcīgo un plūdeno dizainu. Panorāmas tipa jumta lūka arī palīdz radīt vairāk prieka un gaismas salonā, lai ceļojuma pieredze būtu uzmundrinoša visiem pasažieriem.

 

„BLACK PACK“ IZVĒLES IESPĒJA

Lai pastiprinātu savu dinamisko siluetu, jaunais krosovers PEUGEOT 5008 var lepoties ar elegantajiem un izsmalcinātajiem tumšas krāsas elementiem no „BLACK PACK“ izvēles iespējas, kas pieejama augstākā līmeņa GT un GT Pack apdarei:

  • bezrāmja radiatora režģis un tā ‘Lauvas’ emblēma kļūst tumšāks ‘Dark Chrome’ tonī;
  • PEUGEOT, 5008 un GT monogrammas, kā arī jumta stieņi pārtop gludi melni;
  • pamatne, priekšējo spārnu dekoratīvās uzlikas, jumta un spoilera dekoratīvās uzlikas, kā arī aizmugurējā bufera slieksnis ir melni krāsots;
  • visbeidzot jaunā krosovera PEUGEOT 5008 izvēles iespēja BLACK PACK ir aprīkota ar īpašiem 19 collu ‘Washington’ diskiem no alumīnija ar dimanta efektu ‘Noir Onyx’ ar ‘Black Mist’ laku.

PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Tā Full LED priekšējie lukturi, kas aprīkoti ar EVS funkciju, ar „gaismas ilkņiem“ un hromētu galu, noslīpē tā kaķisko skatienu. 
 

 

AIZMUGURĒJIE LUKTURI

Aizmugurējā daļā jaunā krosovera PEUGEOT 5008 modernā stāja izskatā paaugstināta ar nevainojamo izlīdzinājumu starp spīdīgi melno joslu, jaunajiem, uzlabotajiem Full LED lukturiem 3D nagu formā, kas pārklāti ar dūmakaini caurspīdīgu stiklu un virzienrādītājiem ar ritināšanas funkciju.
 


APJOMI

Būdams kompakts savā kategorijā, jaunais krosovers PEUGEOT 5008 atklāj lielu ietilpību.
Salona iekārtojums ir gudri optimizēts, lai piedāvātu izcilu ietilpību un modularitāti (gandrīz) bez ierobežojuma no 1 līdz 7 vietām. Tas nodrošina arī vieglu piekļuvi plašam bagāžas nodalījumam, izmantojot brīvroku pārsegu, kas ļauj atvērt un aizvērt motorizēto aizvirtni ar vienkāršu kājas kustību.

 

VADĪTĀJA VIETA

AMPLIFIED TECHNOLOGY*

* Paplašināta tehnoloģija
Pastipriniet savas sajūtas pie modernizētā, inovatīvā un ergonomiskā PEUGEOT i-Cockpit® stūres. Būdams aprīkots ar kompaktu stūri labākai vadāmībai un septiņiem „Toggles switches“ slēdžiem, jaunais krosovers PEUGEOT 5008 ir papildināts ar jaunu 10 collu HD centrālo skārienekrānu un jaunu 12,3 collu digitālo mēraparātu paneli acu augstumā ar augstu rādījuma kvalitāti, kuram ir pilnībā iestatāmi parametri un kuru var individuāli pielāgot, lai sekotu jūsu braukšanas galvenajiem elementiem nenovēršot acis no ceļa.  

 

JAUNAIS MĒRAPARĀTU PANELIS UN SALONA KOMFORTS

Digitālais 12,3 collu mēraparātu panelis acu augstumā ar dziļākiem melnajiem toņiem un labāku kontrastu, kas ir individuāli pielāgojams un iestatāms, nodrošina labāku rādījuma kvalitāti un optimāli uzlabotu vadītāja atlasītās informācijas nolasāmību, lai uzlabotu reaģētspēju. Iekārtojieties ērti apņemošajos, regulējamajos un ar masāžas funkciju aprīkotajos AGR sēdekļos un novērtējiet jaunā krosovera PEUGEOT 5008 izcilo akustiku. Pilnībā izbaudiet Hi-Fi Premium apskaņošanu ar Focal® zīmi, kas piedāvā tīras un precīzas skaņas prieku, kas plūst no desmit iebūvētiem skaļruņiem un kur centrālā balss un augstfrekvences skaļruņi ir pieejami kopā ar jauno „Bronze Belem“ krāsu toni.

SAVIENOJAMĪBA

Lai jūs vadītu ar pilnu pārliecību, jaunais 10 collu HD centrālais, viegli nolasāmais un reaktīvais skārienekrāns ir savienots ar 3D savienoto navigāciju ar balss atpazīšanas funkciju un aprīkots ar TomTom® pakalpojumiem*, kas ļauj parādīt visus braukšanai svarīgos notikumus reāllaikā. Dublējiet savas labākās saderīgās lietojumprogrammas skārienekrānā, izmantojot Mirror Screen funkciju, un ļaujiet savam viedtālrunim veikt uzlādi uz viduskonsoles. Aizmugurē arī pasažieriem ir pieejamas divas USB uzlādes ligzdas

 

DZINĒJI

DZINĒJU EFEKTIVITĀTE

Būdams veikls un manevrējams, jaunais krosovers PEUGEOT 5008 ir apveltīts ar visām lielas tūrisma automašīnas dinamikas un akustiskā komforta īpašībām. Tas ir aprīkots ar Euro 6 apstiprinātiem zīmola jaunākās paaudzes Pure Tech benzīna dzinējiem vai BlueHDi dīzeļdzinējiem, un visi ir aprīkoti ar „Stop&Start“ tehnoloģiju:

  • 1,2 l PureTech 130 S&S EAT8 dzinējs;
  • 1,5 l BlueHDi 130 S&S EAT8 dzinējs;

Ar saviem efektīvajiem dzinējiem, kuri var būt aprīkoti ar automātisko pārnesumkārbu EAT8, optimizēto svaru un ultra īso izgriešanas rādiusu jaunais krosovers PEUGEOT 5008 piedāvā dzīvīgu, veiklu un precīzu vadāmību un aizraujošu braukšanas prieku.

 

TEHNOLOĢIJA
PERFORMANCE IN ACTION*

* Sniegums darbībā
Uz ceļa jūs pavada daudzas jaunā krosovera PEUGEOT 5008  autovadīšanas palīgsistēmas, piemēram, jaunākās paaudzes automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma vai paplašinātā ceļa zīmju atpazīšanas sistēma. Mierīgai braukšanai pa pilsētu izmantojiet arī manevrēšanas palīgsistēmas un palīgsistēmas novietošanai stāvvietā*: 360° vizuālā palīgsistēma novietošanai stāvvietā un Park Assist.

 

GRIP CONTROL

Ar „Advanced Grip Control“ tehnoloģiju jūsu darbības lauks ir paplašināts.
Jūs varat pielāgot jaunā krosovera PEUGEOT 5008 saķeres spējas meteoroloģiskajiem un ceļa apstākļiem. Stāvās nogāzēs funkcija ‘Hill Assist Descent Control’ palīdz regulēt ātrumu.
 

NIGHT VISION

Optimizētai reaģētspējai naktī vai samazinātas redzamības apstākļos sistēmas „Night Vision“ infrasarkanā kamera ļauj konstatēt gājējus vai dzīvniekus līdz pat 200 m automašīnas priekšā, aiz priekšējo lukturu staru kūļa. Jūsu redzeslaukā digitālajā mēraparātu panelī kopā ar brīdinājuma signālu tad parādās attēls.
 

DAĻĒJI AUTONOMA AUTOVADĪŠANA

Iepazīstiet „Drive Assist Plus“ pakotnes daļēji autonomo autovadīšanu. Ar sistēmu pozicionēšanai ceļā un adaptīvo kruīza kontroli, kas ietver Stop & Go funkciju ir iespējams automātiski pielāgot automašīnas ātrumu priekšā braucošajai automašīnai, saglabājot drošu atstatumu, vienlaikus nodrošinot trajektoriju atbilstoši vadītāja izvēlētajai pozīcijai.

 

JAUNAIS 5008 AKSESUĀRI

Iepazīstieties ar aksesuāru katalogu un apskatiet papildu informāciju par Peugeot 5008.

Lai iegūtu informāciju par iespējamajiem aksesuāriem jūsu 5008, apmeklējiet tuvāko Peugeot pārstāvniecību.

APSKATĪT TUVĀK

 

Darbvirsmas versija